Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Velikonoce
  Velikonoce

  Milí žáci a vážení rodiče,

  přejeme Vám všem krásné Velikonoce plné radosti, lásky a naděje! Ať tyto svátky přinesou do vašich domovů mnoho štěstí, harmonie a pohody. Nechť se vaše srdce naplní radostí z nového začátku, který s sebou přináší jaro a obnova přírody.

  Žákům školy přejeme úspěchy ve studiu, inspirativní učitele a radostné chvíle s přáteli. A rodičům děkujeme za jejich podporu a lásku, kterou svým dětem každodenně poskytují. Věříme, že tyto svátky budou pro vás všetky naplněny nejen sladkými pamlsky, ale také společnými a nezapomenutelnými okamžiky.

  Přejeme vám všem šťastné Velikonoce!

  Za zaměstnance školy Mgr. jan Matějovský (zástupce ředitelky ZŠ)

 • Fotky z lyžařského výcviku 2024
 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:Třídní schůzky 1.st 17:00, 2.st 17:30ZÁPIS DĚTÍ do 1. tříd - 9.a 10. dubna 2024.Třídní schůzky 1.st 17:00, 2.st 17:30ZÁPIS DĚTÍ do 1. tříd - 9.a 10. dubna 2024.

Školní fórum - žáci o námětech pro zlepšení školy i města

icon skolni forum4

Na 30 zástupců ze všech tříd navrhovalo náměty, o nichž poté diskutovali a hlasováním zvolili 8 nejdůležitějších požadavků, na jejich znění se můžete podívat dále v článku. Nyní budou všichni žáci školy prostřednictvím ankety v bakalářích mít možnost zvolit pořadí, který námět jejich spolužáků je nejdůležitější. 

Školní fórum 19.3.2024 proběhlo přímo na škole (fotografie z akce) a na akci se diskutovaly především problémy školy a nápady na zlepšení života ve škole, ale i nápady pro celé město. Nápady byly předány přímo přítomným zástupcům vedení města i vedení školy, kteří se k nim předběžně vyjadřovali. 

I mladá generace může mnoho změnit. Děkujeme, že se zapojujete!


*opakování akce: Školní fórum by mělo být opakováno každoročně – na další akci žáci dostanou zpětnou vazbu, co se za rok s jejich podněty stalo a zda a jak byly řešeny.

**Školní fórum se koná v souvislosti se zapojení Mariánských Lázní do projektu Zdravé město, kromě školního fóra jsou pořádána i veřejná fóra. 

Náměty samotných žáků (abecedně): 

Automat na jídlo

Dostatek popelnic a odpadkových košů

Kvalitnější jídelníček

Oprava sportovního hřiště

Podlaha v tělocvičně

Přístřešek před vstupem do školy

Velká přestávka - jít ven

Volnočasový prostor ve škole
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI