Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • VIDEO + FOTKY !!! Sportovní Olympiáda

  Zahájení olympiády bylo doprovázeno bohatým slavnostním programem. Žáci předvedli taneční vystoupení, které sklidilo bouřlivý potlesk. Každý tým představil svou hymnu, kterou si sám složil, což dodalo celé akci osobitý ráz a přispělo k vynikající atmosféře. 

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Fotky z lyžařského výcviku 2024
 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:-Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.-Úřední hodiny o prázdninách PONDĚLÍ+STŘEDA 9 AŽ 11hodin.-Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.-Úřední hodiny o prázdninách PONDĚLÍ+STŘEDA 9 AŽ 11hodin.

Školní fórum - žáci o námětech pro zlepšení školy i města

icon skolni forum4

Na 30 zástupců ze všech tříd navrhovalo náměty, o nichž poté diskutovali a hlasováním zvolili 8 nejdůležitějších požadavků, na jejich znění se můžete podívat dále v článku. Nyní budou všichni žáci školy prostřednictvím ankety v bakalářích mít možnost zvolit pořadí, který námět jejich spolužáků je nejdůležitější. 

Školní fórum 19.3.2024 proběhlo přímo na škole (fotografie z akce) a na akci se diskutovaly především problémy školy a nápady na zlepšení života ve škole, ale i nápady pro celé město. Nápady byly předány přímo přítomným zástupcům vedení města i vedení školy, kteří se k nim předběžně vyjadřovali. 

I mladá generace může mnoho změnit. Děkujeme, že se zapojujete!


*opakování akce: Školní fórum by mělo být opakováno každoročně – na další akci žáci dostanou zpětnou vazbu, co se za rok s jejich podněty stalo a zda a jak byly řešeny.

**Školní fórum se koná v souvislosti se zapojení Mariánských Lázní do projektu Zdravé město, kromě školního fóra jsou pořádána i veřejná fóra. 

Náměty samotných žáků (abecedně): 

Automat na jídlo

Dostatek popelnic a odpadkových košů

Kvalitnější jídelníček

Oprava sportovního hřiště

Podlaha v tělocvičně

Přístřešek před vstupem do školy

Velká přestávka - jít ven

Volnočasový prostor ve škole
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI