ŠKOLA JE AKTUÁLNĚ UZAVŘENA

Vážení rodičové a přátelé školy,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje, se Základní škola Úšovice, Školní náměstí 472, Mariánské Lázně, včetně školní družiny s jídelnou na adrese Školní náměstí 473/5

uzavírá, a to ode dne 19.02 2021 do 27.02 2021.

Děkujeme za Vaši pozornost, Město Mariánské Lázně.

PHDR. VLADIMÍR BERVIDA

• Informace pro vycházející žáky.

Přehled o přestupu na střední školu.

Jak postupovat v přijímacím řízení na střední školu? Kdy a kde odevzdat přihlášku? Kde najdu informace? Kdo mi pomůže?

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

* papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

ROZVRHY ZDE

ZMĚNY A AKTUALIZACE V ONLINE VÝUCE SLEDUJTE ZDE.

Kompletní informace o organizaci distanční výuky: rozvrhy, úkoly, omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

Je to 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články k připomenutí našeho výročí.

Šablony II

Projekt ŠABLONY II

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ÚŠOVICE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ byl spolufinancován Evropskou unií.

Aktivity jsou zaměřeny na profesní rozvoj pedagogů a další vzdělávání, vzájemné setkávání a sdílení zkušeností pedagogů a odborníků z praxe.

Dále jsou podporovány extrakurikulární aktivity, spolupráce s rodiči dětí a žáků, a aktivity rozvíjející metody výuky s využitím ICT.