ROZVRHY ZDE!

Kompletní informace o organizaci výuky od 19.10. – 23.10.2020: Omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

28.8.2020 to bylo právě 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato NOVÁ ÚŠOVICKÁ ŠKOLA. Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články.

Zapomenuté, nebo nové heslo do bakalářů?

(*K obnovení hesla potřebujete mít v bakalářích zadaný platný email, nemáte-li, pošlete jej třídnímu učiteli/učitelce (kontakty na třídní uč. zde), ten/ta jej do systému zadá a poté bude tento návod platný i pro Vás. Jinou formou, např. telefonicky, své heslo nezískáte, z důvodů ochrany citlivých informací jej nemají znát třídní vyučující, ani správce.)

Pokud jste zapomněli heslo nebo Vám jej správce systému nepřidělil, postupujte podle návodu. (platí pro účty rodičů i žáků)

Jak tedy získat heslo do systému Bakaláři?

1, Otevřete si adresu

nebo zde na stránce

https://www.zsusovice.cz   ------- využijte odkaz BAKALAŘI v menu

2. Stiskněte ZAPOMENUTÉ HESLO

bakalari login

3, V následujícím kroku zadejte svůj EMAIL

bakalari login2

• Buď email žáka, nebo rodiče, dle toho, které heslo chcete obnovit.
  • *Je nutné zadat e-mail, který je evidován v systému Bakaláři – tj. ten, který jste napsali na začátku školního roku.
  • *Pokud v systému u rodiče není email, pošlete jej prosím na email třídní učitelky (viz kontakty https://www.zsusovice.cz/index.php/kontakt/kontakty-na-pracovniky-skoly)
  • *Účet žáka a rodiče je rozdílný např. u rodiče jsou vidět sdělení od učitelů a důležité termíny a je možno přes sekci Komens omlouvat žáka (pokud se tak domluvíte s třídním učitelem).

Systém zkontroluje, zda je e-mail veden v systému.

V případě, že je veden u více žáku (např. sourozenci), nabídne Vám ještě výběr, ke kterému žákovi chcete nastavit heslo. Vyberete žáka a dáte pokračovat.

V dalším kroku systém potvrdí odeslání e-mailu pro změnu hesla.

bakalari login3

4, Nyní zkontrolujte Vaší e-mailovou schránku.

Měla by Vám dojít zpráva s ODKAZEM NA ZMĚNU HESLA.

(pokud zprávu nenajdete, zkontrolujte prosím i složku s nevyžádanou poštou, spam).

*Odkaz je platný jen přibližně jednu hodinu.

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí stránka, kde můžete nastavit nové heslo.

5, Zadejte 2× nové heslo a klikněte na „Změnit heslo“.

hotovo

6, Nyní se již můžete přihlásit s Vaším novým heslem.

*Pokud systém nerozezná e-mailovou adresu, je možné, že jste uvedli v evidenčním listu adresu jinou nebo došlo k překlepu při přepisování e-mailové adresy do počítače.

V tomto případě (i v případě dalších problémů se systémem Bakaláři) napište našemu ICT pracovníkovi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Návod ke stažení v textovém editoru: