• Informace pro vycházející žáky.

Přehled o přestupu na střední školu.

Jak postupovat v přijímacím řízení na střední školu? Kdy a kde odevzdat přihlášku? Kde najdu informace? Kdo mi pomůže?

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

* papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

ROZVRHY ZDE

ZMĚNY A AKTUALIZACE V ONLINE VÝUCE SLEDUJTE ZDE.

Kompletní informace o organizaci distanční výuky od 19.10. – do odvolání:

Omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

Je to 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články k připomenutí našeho výročí.

Informace školní jídelny

Cena stravného od 1. 9. 2020:

Kategorie:

Stravné:

žáci 6 - 10 let

žáci 11 - 14 let

žáci 15 a více let

dospělí

cena čipu 118Kč

Úhrady poplatků lze provádět:

a, trvalým příkazem na účet KB: 6030331/0100 (variabilní symbol Vám sdělí v jídelně, vyúčtování proběhne 2x ročně a přeplatek vrácen na konto odesílatele)

b, inkasem (nutné dát svolení k účtu KB: 6030331/0100, přepatky se odečítají ihned následující měsíc)

PŘIHLÁŠKY na stravné na rok 2020/2021

mohou žáci nebo rodiče podávat již od 17. 8. 2020 ve ŠJ (zadní vchod) od 8.00 - 12.00 nebo si telefonicky dohodnout čas na tel. 354 623 557.
Vyplněnou Přihlášku na stravování s datem, od kdy bude dítě chodit na obědy, je možné poslat
Přihláška na stravování je k vyzvednutí ve školní jídelně nebo ke stažení zde

Odhlášení

V případě nepřítomnosti žáka lze oběd odhlásit nejpozději do 7:00 na daný den, a to buď osobně v jídelně, elektronicky, na www.strava.cz, telefonicky na 354 623 557, emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do přenosných nádob může být oběd vydáván jen 1.den nepřítomnosti žáka.

Výdej obědů probíhá v čase

12.00-14.00

Za ŠJ Ludmila Křížová (vedoucí ŠJ)