Jak do poradny:

PPP Karlovarského kraje

Podnět k vyšetření v PPP většinou navrhuje a podává škola, je nutno tak učinit s vědomím zákonného zástupce. Žádost se podává na formuláři „Sdělení školy“, dále musí být přiložena písemná žádost zákonného zástupce o vyšetření dítěte. Dále musí být doložen vyplněný formulář od zákonného zástupce „Sdělení rodičů“, tento lze zaslat do PPP rovněž prostřednictvím školy nebo ho zákonný zástupce zašle samostatně.

V případě výukových obtíží si může o vyšetření zažádat zákonný zástupce sám s vědomím školy, tato žádost musí být doplněna o vyplněný formulář „Školní dotazník“ od třídního učitele. Tyto dokumenty zákonný zástupce rovněž následně poskytne pracovníkům PPP.

Má-li zákonný zástupce vážný důvod, lze v těchto případech provést vyšetření bez vědomí školy.

Kontakt: PPP Karlovarského kraje – pracoviště Mar. lázně

Užitečné dokumenty, ke stažení v PPP