ŠKOLA JE AKTUÁLNĚ UZAVŘENA

Vážení rodičové a přátelé školy,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje, se Základní škola Úšovice, Školní náměstí 472, Mariánské Lázně, včetně školní družiny s jídelnou na adrese Školní náměstí 473/5

uzavírá, a to ode dne 19.02 2021 do 27.02 2021.

Děkujeme za Vaši pozornost, Město Mariánské Lázně.

PHDR. VLADIMÍR BERVIDA

• Informace pro vycházející žáky.

Přehled o přestupu na střední školu.

Jak postupovat v přijímacím řízení na střední školu? Kdy a kde odevzdat přihlášku? Kde najdu informace? Kdo mi pomůže?

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

* papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

ROZVRHY ZDE

ZMĚNY A AKTUALIZACE V ONLINE VÝUCE SLEDUJTE ZDE.

Kompletní informace o organizaci distanční výuky: rozvrhy, úkoly, omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

Je to 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články k připomenutí našeho výročí.

Jak do poradny:

PPP Karlovarského kraje – pracoviště Cheb

Podnět k vyšetření v PPP většinou navrhuje a podává škola, je nutno tak učinit s vědomím zákonného zástupce. Žádost se podává na formuláři „Sdělení školy“, dále musí být přiložena písemná žádost zákonného zástupce o vyšetření dítěte. Dále musí být doložen vyplněný formulář od zákonného zástupce „Sdělení rodičů“, tento lze zaslat do PPP rovněž prostřednictvím školy nebo ho zákonný zástupce zašle samostatně.

V případě výukových obtíží si může o vyšetření zažádat zákonný zástupce sám s vědomím školy, tato žádost musí být doplněna o vyplněný formulář „Školní dotazník“ od třídního učitele. Tyto dokumenty zákonný zástupce rovněž následně poskytne pracovníkům PPP.

Má-li zákonný zástupce vážný důvod, lze v těchto případech provést vyšetření bez vědomí školy.

Kontakt: PPP Karlovarského kraje – pracoviště Cheb

Užitečné dokumenty, ke stažení v PPP