Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • VIDEO + FOTKY !!! Sportovní Olympiáda

  Zahájení olympiády bylo doprovázeno bohatým slavnostním programem. Žáci předvedli taneční vystoupení, které sklidilo bouřlivý potlesk. Každý tým představil svou hymnu, kterou si sám složil, což dodalo celé akci osobitý ráz a přispělo k vynikající atmosféře. 

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Fotky z lyžařského výcviku 2024
 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:28/6/2024 ředitelské volno 9.ročníkům19/6 Třídní schůzky budoucích prvňáčků a PT, 17:00 (na pobočce)Seznam přijatých po zápisu do 1.třídy zveřejněn níže28/6/2024 ředitelské volno 9.ročníkům19/6 Třídní schůzky budoucích prvňáčků a PT, 17:00 (na pobočce)Seznam přijatých po zápisu do 1.třídy zveřejněn níže28/6/2024 ředitelské volno 9.ročníkům19/6 Třídní schůzky budoucích prvňáčků a PT, 17:00 (na pobočce)Seznam přijatých po zápisu do 1.třídy zveřejněn níže

Vánoční jarmark ve Úšovické škole

jarmark icon

Odpoledne 13.prosince se v tělocvičně přilehlé k základní škole v Úšovicích pořádal již tradiční vánoční jarmark, na který si žáci základní školy již dlouho v hodinách výtvarných výchov a pracovních činností chystali výrobky, které nyní prezentovali a nabízeli na stáncích návštěvníkům školního tržiště. Vůně vánočního punče a vanilky se rozlinula školními chodbami a byla tak předzvěstí zahájení tradičního školního vánočního trhu. Hosté se poté míhali mezi stánky s vánočními dekoracemi, občerstvovali se dobrotami a vánočními nápoji, které jim připravovali a nabízeli žáci školy... (foto a pokračování níže)

Tóny vánočních koled v podání žáků ZUŠ F. Chopina dodaly celé atmosféře jarmarku to pravé vánoční kouzlo, a proto všem muzikantům patří velké poděkování. Děkujeme rovněž panu místostarostovi Pelcovi za milá slova s vánočním přáním, ale samozřejmě také rodičům za hojnou účast.  

Krásné Vánoce přejeme ovšem i těm, kteří dnes po týdnech velkých příprav dokázali připravit tak milou a rozmanitou nabídku rukodělných vánočních výrobků a celé příjemné odpoledne mnoha hostům. Milí kolegové, žáci i rodiče – vážíme si vaší spolupráce a těšíme se na další společné akce v příštím roce. 

Mgr. Jana Wenzlová (třídní učitelka), Mgr. Jan Matějovský (zástupce ředitele ZŠ Úšovice) 

Fotografie
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI