Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

  • od 18. 9. 2020 v celé ČR povinnost nosit roušky VE ŠKOLÁCH
    od 18. 9. 2020 v celé ČR povinnost nosit roušky VE ŠKOLÁCH

    AKTUÁLNÍ INFORMACE K POVINNOSTI NOŠENÍ ROUŠEK VE ŠKOLÁCH OD 18. 9. 2020 NAJDETE V ČLÁNKU NÍŽE, NEBO NA https://www.msmt.cz

  • Výročí naší základní školy
    Výročí naší základní školy

    28.8.2020 to bude právě 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato NOVÁ ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Školní výlet, aneb to nejlepší z Anglie!

Vážení rodiče,

v dubnu je naplánovaný výjezd žáků školy do Anglie. Vzhledem k tomu, že se na vedení školy obracíte s dotazy v souvislosti s výskytem onemocnění koronavirem, zveřejňujeme oficiální vyjádření cestovní kanceláře:

„V současné chvíli cestovní kancelář zájezdy do cílových destinací neruší, protože dle MZV a MMR nenastala v těchto cílových (ani tranzitních) destinacích mimořádná situace, která by znemožňovala vycestování a čerpání služeb. Je tedy nutné dodržet cestovní smlouvu a řídit se všeobecnými smluvními podmínkami CK. Bohužel strach nebo obava z vycestování není dle pojišťoven mimořádnou podmínkou a tudíž se na něj pojištění storna nevztahuje (vztahuje se pouze na onemocnění jednotlivých účastníků, které by jim znemožnilo vycestovat). V případě, že vláda zakáže vycestování
do cílových destinací, budou k tomuto faktu pojišťovny přistupovat odlišně.
Situace se neustále vyvíjí a pevně věříme, že se začne v následujících dnech obracet k lepšímu.
Abychom mohli zajistit služby, které jste si na základě smluv objednali, uhradili jsme platby
za ubytování, trajekty či vstupenky, které musely být rezervovány včas, jinak by se skupina na danou atrakci nedostala. K obchodním partnerům jsme vázáni smluvními podmínkami, které jsme taktéž nuceni dodržet. Zároveň jsme v neustálém kontaktu s hostitelskými rodinami, které až do konce března neubytovávají studenty z Itálie, Číny a Jižní Korey.

V případě nepříznivého vývoje budeme každý ze zájezdů posuzovat individuálně.

Březnové zájezdy do Itálie se uskuteční v náhradních termínech. U ostatních zájezdů (Rusko, Švýcarsko, Irsko, Velká Británie, USA atd.) se situace zatím nemění.

Nina Maršíková, CK Royal,
Kozičín 5
261 01 Příbram
web: www.ckroyal.cz
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GSM: 777 898 967, 604 863 684“

Další informace vám budou sděleny na plánované informační schůzce v 15.00 hodin dne 12. března 2020.

 

vedení školy

myfooter   banner01   kraj logo   srdce placka ovoce web
 Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.