Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • VIDEO + FOTKY !!! Sportovní Olympiáda

  Zahájení olympiády bylo doprovázeno bohatým slavnostním programem. Žáci předvedli taneční vystoupení, které sklidilo bouřlivý potlesk. Každý tým představil svou hymnu, kterou si sám složil, což dodalo celé akci osobitý ráz a přispělo k vynikající atmosféře. 

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Fotky z lyžařského výcviku 2024
 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:-Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.-Úřední hodiny o prázdninách PONDĚLÍ+STŘEDA 9 AŽ 11hodin.-Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.-Úřední hodiny o prázdninách PONDĚLÍ+STŘEDA 9 AŽ 11hodin.

Školní výlet, aneb to nejlepší z Anglie!

Ujack20

Vážení rodiče, zde naleznete bližší info k plánovanému výletu do Anglie.

Vážení rodiče,

v dubnu je naplánovaný výjezd žáků školy do Anglie. Vzhledem k tomu, že se na vedení školy obracíte s dotazy v souvislosti s výskytem onemocnění koronavirem, zveřejňujeme oficiální vyjádření cestovní kanceláře:

„V současné chvíli cestovní kancelář zájezdy do cílových destinací neruší, protože dle MZV a MMR nenastala v těchto cílových (ani tranzitních) destinacích mimořádná situace, která by znemožňovala vycestování a čerpání služeb. Je tedy nutné dodržet cestovní smlouvu a řídit se všeobecnými smluvními podmínkami CK. Bohužel strach nebo obava z vycestování není dle pojišťoven mimořádnou podmínkou a tudíž se na něj pojištění storna nevztahuje (vztahuje se pouze na onemocnění jednotlivých účastníků, které by jim znemožnilo vycestovat). V případě, že vláda zakáže vycestování
do cílových destinací, budou k tomuto faktu pojišťovny přistupovat odlišně.
Situace se neustále vyvíjí a pevně věříme, že se začne v následujících dnech obracet k lepšímu.
Abychom mohli zajistit služby, které jste si na základě smluv objednali, uhradili jsme platby
za ubytování, trajekty či vstupenky, které musely být rezervovány včas, jinak by se skupina na danou atrakci nedostala. K obchodním partnerům jsme vázáni smluvními podmínkami, které jsme taktéž nuceni dodržet. Zároveň jsme v neustálém kontaktu s hostitelskými rodinami, které až do konce března neubytovávají studenty z Itálie, Číny a Jižní Korey.

V případě nepříznivého vývoje budeme každý ze zájezdů posuzovat individuálně.

Březnové zájezdy do Itálie se uskuteční v náhradních termínech. U ostatních zájezdů (Rusko, Švýcarsko, Irsko, Velká Británie, USA atd.) se situace zatím nemění.

Nina Maršíková, CK Royal,
Kozičín 5
261 01 Příbram
web: www.ckroyal.cz
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GSM: 777 898 967, 604 863 684“

Další informace vám budou sděleny na plánované informační schůzce v 15.00 hodin dne 12. března 2020.

 

vedení školy
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI