Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • VIDEO + FOTKY !!! Sportovní Olympiáda

  Zahájení olympiády bylo doprovázeno bohatým slavnostním programem. Žáci předvedli taneční vystoupení, které sklidilo bouřlivý potlesk. Každý tým představil svou hymnu, kterou si sám složil, což dodalo celé akci osobitý ráz a přispělo k vynikající atmosféře. 

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Fotky z lyžařského výcviku 2024
 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:-Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.-Úřední hodiny o prázdninách PONDĚLÍ+STŘEDA 9 AŽ 11hodin.-Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.-Úřední hodiny o prázdninách PONDĚLÍ+STŘEDA 9 AŽ 11hodin.

Letošní školní vánoční trh 2019/2020

vtrhy

Ve středu 11. prosince zažila tělocvična ZŠ Úšovice výraznou proměnu.

Ve středu 11. prosince zažila tělocvična ZŠ Úšovice výraznou proměnu.
Sportovní nářadí nahradil vánoční stromeček, žebřiny ověnčily bělostné hvězdy a velké žíněnky posloužily jako výkladní plocha pro použité hračky.
Prostor tělocvičny zaplnily školní lavice, které se záhy změnily v prodejní stánky, na jejichž pultech se jako mávnutím kouzelného proutku rychle objevily nádherné rukodělné práce dětí 1. stupně naší školy.
Krátce před půl třetí odpoledne pak začal letošní školní vánoční trh.

Mnozí návštěvníci využili připraveného posezení, vlastnoručně napečeného cukroví od žáků 9. tříd i teplého vánočního čaje a dopřávali si poslechu vánočních koled, které jim nabízela opakovaná vystoupení pěveckého sboru.
Všichni jsme byli velmi mile překvapeni obrovskou účastí rodičovské veřejnosti, která trvala téměř až do samotného ukončení této vánoční akce.

Poděkování patří všem dětem, které připravily tak pestrou škálu vánočních drobností.
Největší dík bych však velmi ráda vyslovila všem kolegyním a kolegům, kteří i v době vánočního shonu věnovali svůj čas, nápady a energii organizaci a samotné realizaci této vydaření akce.

J. Wenzlová
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI