od 18. 9. 2020 v celé ČR povinnost nosit roušky VE ŠKOLÁCH

AKTUÁLNÍ INFORMACE K POVINNOSTI NOŠENÍ ROUŠEK VE ŠKOLÁCH OD 18. 9. 2020 NAJDETE V ČLÁNKU NÍŽE, NEBO NA https://www.msmt.cz

28.8.2020 to bude právě 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato NOVÁ ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Vítěz soutěže o nové školní logo

V prosinci 2019 proběhla ve spolupráci se žákovským parlamentem soutěž o návrh nového LOGA naší školy.logobig
Vedení školy obdrželo celkem 15 návrhů, které byly velice zajímavé a nápadité.
Všechny byly předány žákovskému parlamentu, který vyhodnotil jako nejlepší návrh Barbory Krupařové ze třídy IX.B.
Cenu pro vítězku věnuje KRPDŠ.

V současné době je připravována digitální podoba nového loga podle vítězného návrhu, který vidíte na obrázku společně s pracovní verzí loga.
Autorce gratulujeme.
Děkujeme i všem ostatním žákům za skvělé nápady a za spolupráci také žákovskému parlamentu.