listopad 2023 - MĚSÍČNÍ PLÁN |
||
1 |
Předání ocenění nejúspěšnějším žákům KV kraje |
Milf, ŘŠ |
2 |
Památka zesnulým 8.A pro 3.A |
Schn |
2 |
SOK plavání 1. + 2.stupeň |
Vod |
2 |
Školení – autentické materiálny ve výuce ČJ jako druhého jazyka, online 14h |
Čer, Hav |
3 |
3.C v knihovně |
Koz |
3 |
SOK halový fotbal - pořadatel my |
Bat/Hej |
4 |
Oblastní přebor společných skladeb - Plzeň |
Vod |
6 |
Komise humanitních předmětů |
Číž |
7 |
Pohádkový kvíz |
Maš |
7 |
PP zapíší do Bakaláře čtvrtletní známky |
Všichni |
7-8 |
Tvoříme ze dřeva 1.st. + PT |
Wen, Zeit |
8 |
Využití dřeva k rozvoji polytechnických dovedností v MŠ a ZŠ - školení |
Šul, Bal |
8 |
FOK halový fotbal - pořadatel my |
Bat/Hej |
8 |
Terezián – školení Školní fórum – zástupce vedení školy |
ŘŠ/ZŘŠ |
9 |
Stop násilí 7B,7C |
Zah |
9 |
DVPP - PPP Cheb |
Koz, Sah |
9 |
SPŠ - Ostrov 11 vybraných žáků 9. tříd na celé dopoledne |
Sah |
9 |
Setkání s rodiči a dětmi – slavnost sv. Martina 2.B |
Bal |
9 |
12:00, TU zašle emailem čtvrtletní tabulku k pedagogické radě – Matejovsky@ |
TU |
10 |
Stop násilí 5A, 8C,9C |
Zah |
10 |
FOK plavání 2.st. - Cheb |
Tyll |
10 |
Bramboriáda |
šd |
11 |
Českomoravský pohár společných skladeb - Praha |
Vod |
13 |
Čtvrtletní ped. rada 14:00 |
Všichni |
13 |
T.U. odevzdá hned po p.radě doplněnou a podepsanou tabulku |
TU |
13 |
ŠPP |
ŠPP |
14 |
Třídní schůzky, 1.st 17:00, 2.st. 17:30 *netřídní PP se mají jít krátce představit rodičům do tříd |
Všichni |
14 |
8A (3.+4.h), 8C (5.+6.h) sexuální výchova |
Zah |
14 |
Kuželky pozadu |
kuc |
14 |
8B sexuální výchova (8.+9.h) |
Zah |
15 |
KK halový fotbal - Fr. Lázně (pokud vybojují postup) |
Bat/Hej |
15 |
1.B knihovna |
Pech |
15 |
SŠŽ Planá - workshop - 16 vybraných žáků 9.tříd |
Sah |
16 |
Divadlo Abby & Grace v hudebně, 7.,8.,9.ročník |
Paj |
16 |
Kočka leze dírou a my za písničkou |
Prů |
16 |
SOK stolní tenis - pořadatel my |
Vod |
16 |
Seznamy vitaminů |
Všichni |
16 |
Divadelní představení v chebském divadle (pro předplatitele) - Tajný deník Adriana Molea |
Milf |
16 |
Pracovní porada vých.poradců, meodiků a SPOD v M.L. |
ŠPP |
16 |
1.A knihovna |
Nap |
17 |
Den boje za svobodu a demokracii |
- |
17 |
Českomoravský pohár společných skladeb - Č. Budějovice |
Vod |
20 |
Setkání metodiků prevence Cheb ve 13.30 v PPP Cheb |
Zah |
20 |
Předmětová komise jazyků |
Fiš |
20 |
Od 10.30 hod Městská knihovna PT |
Fon |
20 |
Stop násilí 6B,6C |
Zah |
21 |
FOK stolní tenis - Luby |
Hej/ Vod |
21 |
Stop násilí 6A,7A |
Zah |
21 |
Doplňovačka a souřadnička |
Maš |
21 |
Dopravní výchova 4.roč |
Kant |
21 |
AJ olympiáda 6.+7.roč |
Pau |
22 |
Stop násilí 5B, 8A,8B |
Zah |
22 |
AJ olympiáda 8.+9. roč |
Pau |
23 |
Bubnování - Hudební workshopy “Cesta rytmu” pro všechny 8. a 9. tridy |
Šeb |
24 |
Stop násilí 5A, 8C,9C |
Zah |
24 |
VV AŠSK Cheb |
Vod |
24 |
Mistrovství ČR společných skladeb - Praha |
Vod |
27 |
Stop násilí 6B,6C |
Zah |
27 |
Předmětová komise přírodovědných předmětů |
Nov |
27 |
ŠPP |
ŠPP |
28 |
Stop násilí 6A,7A |
Zah |
28 |
SOK florbal 6. + 7. tř. |
Vod |
28 |
Knihovna 2.B |
Bal |
29 |
3.B do knihovny |
Mat |
29 |
SOK florbal 8. + 9. tř. |
Bat |
29 |
Stop násilí 5B, 8A,8B |
Zah |
30 |
Stop násilí 7B,7C |
Zah |
30 |
FOK plavání 1. st. - Cheb |
Vod |
30 |
Školní kolo dějepisné olympiády - zájemci 7.- 9. ročník - 1. + 2. hodina v učebně chemie |
Číž, Zah |
30 |
KK stolní tenis - Cheb |
Hej |
|
|
|
Bez termínu |
Strážník Pavel |
Zah |
|
|
|
Do 30 |
Do 30.11. odeslané přihlášky na umělecké školy a sportovní gymnázia s talentovou zkouškou. |
Sah |
|
|
|
Ostatní |
Konec čerpání FKSP pro tento kalendářní rok bude 6.12. |
Mat |
Významné jubileum slaví Igor Rivný 7.11. a Vlasta Kůtová 20.11.
k tisku