ŠKOLA JE AKTUÁLNĚ UZAVŘENA

Vážení rodičové a přátelé školy,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje, se Základní škola Úšovice, Školní náměstí 472, Mariánské Lázně, včetně školní družiny s jídelnou na adrese Školní náměstí 473/5

uzavírá, a to ode dne 19.02 2021 do 27.02 2021.

Děkujeme za Vaši pozornost, Město Mariánské Lázně.

PHDR. VLADIMÍR BERVIDA

• Informace pro vycházející žáky.

Přehled o přestupu na střední školu.

Jak postupovat v přijímacím řízení na střední školu? Kdy a kde odevzdat přihlášku? Kde najdu informace? Kdo mi pomůže?

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

* papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

ROZVRHY ZDE

ZMĚNY A AKTUALIZACE V ONLINE VÝUCE SLEDUJTE ZDE.

Kompletní informace o organizaci distanční výuky: rozvrhy, úkoly, omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

Je to 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články k připomenutí našeho výročí.

Hlášení COVID-19
V případě nařízené karantény, absolvování testů a jejich výsledku, prosíme obratem vyplnit tento formulář.

Anonymizovaná data jsme povinni pravidelně hlásit zřizovateli a tedy slouží pro přehlednost situace.

Děkuji za pochopení

*Identifikace osoby
Uvedená jména slouží pro vedení školy, nikde nejsou zveřejňována a pro předávání zřizovateli jsou nahrazena kódem (tedy anonymizována)

Please fill the required field.