Silvestrovští motýli

V listopadu 2019 dostala paní učitelka Mgr. Jana Wenzlová ze ZŠ Úšovice velmi zajímavou nabídku - oslovit některou z tříd a vytvořit s ní silvestrovskou výzdobu  hotelu Butterfly. Rozhodla se pro své bývalé žáky, kteří nyní na druhém stupni  navštěvují 6. A. Při té příležitosti zapojila nejen je,  ale i jejich  třídní učitelku Mgr. B. Milfaitovou, která se ujala role "asistentky a pomocnice".
Paní Wenzlová objednala potřebný materiál a všichni přemýšleli, jak by výzdoba měla vypadat. Nakonec bylo rozhodnuto - v hotelu Btterfly musí být výzdoba z motýlků, přesněji z pořádných motýlů a samozřejmě v hotelových barvách - zelené, hnědé a zlaté. A tak se stalo. Žáci se při výtvarné výchově nadšeně pustili do práce a z velkých barevných čtvrtek se brzy začali rodit nádherní prostřihovaní a flitry polepení krasavci. Jen vzlétnout. Ostatně sami můžete posoudit z fotodokumentace, jak se dílo zdařilo.
S výslednými výrobky byly spokojeny jak děti, tak i vedení hotelu. Paní ředitelce Ing. Jadlovské patří velké poděkování nejen za zajímavou tvůrčí výzvu, ale také za odměnu, která je pro šesťáky připravena - všichni malí výtvarníci mohou strávit příjemné předvánoční odpoledne v hotelovém bazénu.
Ještě jednou velký dík žákům, pedagogům a samozřejmě také vedení hotelu Butterfly.

B. Milfaitová