ROZVRHY ZDE!

Kompletní informace o organizaci výuky od 19.10. – 23.10.2020: Omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

28.8.2020 to bylo právě 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato NOVÁ ÚŠOVICKÁ ŠKOLA. Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články.

NOVÝ! Přehled online výuky v distančním studiu, rozvrhy, úkoly

Přehled online výuky

Úkoly pro žáky prezentuje v pondělí do 11 hodin škola v systému bakalářů Domácí úkoly a v google ClassRooms (přihlášení žáka je přes účet přidělený školou).

• Škola zaznamenává docházku v distanční výuce. *Novela školského zákona zavedla pro děti povinnost účastnit se distanční výuky jako součásti povinné školní docházky. Absence je omlouvána stejně jako prezenční výuka, tj. do 3 dnů sdělte důvod absence. Využijte systém Bakaláři (mimořádně telefonujte třídnímu učiteli)
  • Vede se klasifikace.

Rozsah výuky

Výuka se skládá z

• Přímá online činnost (kontakt s učitelem)
  • Individuální práce žáka na úkolech

Celkový čas obou částí by se měl vyrovnat běžné časové dotaci pro daný předmět v týdnu.

PŘEHLED ONLINE VÝUKY JEDNOTLIVÝCH TŘÍD (od 19.10.2020 )
 2.stupeň

*hodiny označené žlutou barvou jsou ONLINE KONTAKTNÍ HODINOU S VYUČUJÍCÍM

6A6B6c

7a7b7c

8a8b

9a9b

Mimořádné ZMĚNY (absence učitelů):

23.10. -  Dana Čížková - informováni žáci - zadáno samostudium
1.stupeň

1A1B1C

2A2b

3A3b3C

4a4b 4C

5a5b 5c

Mimořádné ZMĚNY (absence učitelů):

zatím bez změn

Další týden 26.10. - 30.10. bude volno

26.10.+27.10. jsou vyhlášeny MŠMT mimořádně jako dny volna

Zapůjčení techniky

- škola disponuje omezeným počtem tabletů, které je po sepsání smlouvy schopna žákům půjčit. Informujte se u třídního učitele, učitelky.

Školní družina
  • školní družina je na celé výše uvedené období uzavřena, tj. není zajištěn provoz školní družiny ani během podzimních prázdnin

Asistenti pedagoga

• pokud Vaše dítě využívá podpory asistenta pedagoga, je Vašemu dítěti k dispozici i během distanční výuky.
  • Doporučujeme se vzájemně zkontaktovat a domluvit si formu podpory. (kontaktujte třídního učitele)

Nelze-li se účastnit online výuky

Pokud nemáte k dispozici potřebné technické vybavení pro online výuku, domluvte si s vyučujícím daného předmětu způsob zadávání úkolů (nabízí se i možnost, dojít si pro ně v domluvenou dobu do školy - vyzvednout ve schránce školy – zadní vchod)