ŠKOLA JE AKTUÁLNĚ UZAVŘENA

Vážení rodičové a přátelé školy,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje, se Základní škola Úšovice, Školní náměstí 472, Mariánské Lázně, včetně školní družiny s jídelnou na adrese Školní náměstí 473/5

uzavírá, a to ode dne 19.02 2021 do 27.02 2021.

Děkujeme za Vaši pozornost, Město Mariánské Lázně.

PHDR. VLADIMÍR BERVIDA

• Informace pro vycházející žáky.

Přehled o přestupu na střední školu.

Jak postupovat v přijímacím řízení na střední školu? Kdy a kde odevzdat přihlášku? Kde najdu informace? Kdo mi pomůže?

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

* papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

ROZVRHY ZDE

ZMĚNY A AKTUALIZACE V ONLINE VÝUCE SLEDUJTE ZDE.

Kompletní informace o organizaci distanční výuky: rozvrhy, úkoly, omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

Je to 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články k připomenutí našeho výročí.

Rozvrhy online výuky, mimořádné změny a aktuální informace

Přehled online výuky

Úkoly pro žáky prezentuje v pondělí do 11 hodin škola v systému bakalářů Domácí úkoly a v google ClassRooms (přihlášení žáka je přes účet přidělený školou -gapps).

• Škola zaznamenává docházku v distanční výuce. *Novela školského zákona zavedla pro děti povinnost účastnit se distanční výuky jako součásti povinné školní docházky. Absence je omlouvána stejně jako prezenční výuka, tj. do 3 dnů sdělte důvod absence. Využijte systém Bakaláři (mimořádně telefonujte třídnímu učiteli)
  • Vede se klasifikace.

Rozsah výuky

Výuka se skládá z

• Přímá online činnost (kontakt s učitelem)
  • Individuální práce žáka na úkolech

Celkový čas obou částí by se měl vyrovnat běžné časové dotaci pro daný předmět v týdnu. *Podle metodiky MŠMT není v zájmu dětí, aby online činnost měla větší rozsah.

PŘEHLED ONLINE VÝUKY JEDNOTLIVÝCH TŘÍD
2.stupeň -

*hodiny označené žlutou barvou jsou ONLINE KONTAKTNÍ HODINOU S VYUČUJÍCÍM každý týden

RŮŽOVÉ - lichý v běžném kalendáři // MODRÉ - sudý
kalendář online čísla týdnů v prvním sloupci

6A6B6c

7a7b7c

8a8b

9a9b

Mimořádné ZMĚNY (absence učitelů):
R.Kreuzová - dne 22.2.

nebude distanční výuka. Ošetřování člena rodiny

Mgr.Hrubá J. od 18.2. do odvolání

nebude distanční výuka. Nemoc.

1.stupeň -

má online distanční výuku dle níže vystavených rozvrhů

3A3b3C

obrzek2020-10-300616324b 4C

5a5b 5c

1A1B1C

2A2b

aktualizovány:

obrázek_2021-02-18_212410.png

obrázek_2021-02-16_092830.png

Mimořádné ZMĚNY (absence učitelů):

DRUŽINA

nefunguje

Další sdělení

Asistenti pedagoga

• pokud Vaše dítě využívá podpory asistenta pedagoga, je Vašemu dítěti k dispozici i během distanční výuky.
  • Doporučujeme se vzájemně zkontaktovat a domluvit si formu podpory. (kontaktujte třídního učitele)

Nelze-li se účastnit online výuky

Pokud nemáte k dispozici potřebné technické vybavení pro online výuku, domluvte si s vyučujícím daného předmětu způsob zadávání úkolů (nabízí se i možnost, dojít si pro ně v domluvenou dobu do školy - vyzvednout ve schránce školy – zadní vchod)