Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Přehled online výuky

  ROZVRHY ZDE!

  Kompletní informace o organizaci výuky od 19.10. – 23.10.2020: Omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

   

 • Výročí naší základní školy
  Výročí naší základní školy

  28.8.2020 to bylo právě 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato NOVÁ ÚŠOVICKÁ ŠKOLA. Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články. 

  Pamětníky žádáme o spolupráci, o fotky, dokumenty, vzpomínkové příspěvky. 

T-Mobile Olympijský běh

T-Mobile Olympijský běh - Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. Pojď s námi 16. září zaběhnout , který tahle republika kdy viděla!

 

Startovní čísla, rychlý start, cílová páska, medaile i diplomy – to vše patřilo k dnešnímu tradičnímu školnímu T-mobil Olympijskému běhu. Ačkoli se s ohledem na hygienická opatření nemohlo uskutečnit společné sportovní zápolení všech tříd najednou, radost z pohybu v duchu olympijských myšlenek nakonec tento zářijový školní den provázela. 16. 9. 2020

myfooter   banner01   kraj logo   srdce placka ovoce web
 Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.