od 18. 9. 2020 v celé ČR povinnost nosit roušky VE ŠKOLÁCH

AKTUÁLNÍ INFORMACE K POVINNOSTI NOŠENÍ ROUŠEK VE ŠKOLÁCH OD 18. 9. 2020 NAJDETE V ČLÁNKU NÍŽE, NEBO NA https://www.msmt.cz

28.8.2020 to bude právě 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato NOVÁ ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Prvňáčky přivítal pan starosta

Jejich významný životní krok přišel do ZŠ Úšovice podpořit i pan starosta Mariánských Lázní Ing. Martin Kalina, který se mnou navštívil první třídy a popřál prvňáčkům mnoho zdaru a štěstí v jejich nové roli.
Prostřednictvím dopisu pan starosta nyní ještě oslovuje Vás rodiče, se kterými se nesetkal, nebo se kterými se pouze minul v prostorech školy, když jste již předali své děti třídním učitelkám a opouštěli třídu.

Přidávám se k přání všeho nejlepšího a přeposílám Vám starostův dopis.
Mgr. Monika Preňková
Ředitelka školy