Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Pedagogický sbor...
  Pedagogický sbor...

  ...Vám děkuje za spolupráci ve školním roce a po prázdninách se na Vás opět bude těšit. 

 • 60km štafeta k připomínce 60. výročí školy

  60let_icon.jpg

  V posledním školním týdnu jsme se všichni zapojili do běžecké štafety, kterou jsme si připomněli výročí školy. Za účast děkujeme představitelům města, pamětníkům, rodičům, vyučujícím a v neposlední řadě velké běžecké skupině našich žáků. Celkový čas štafetového běhu na 60 km = 4 : 11 : 53 Fotogalerie zde

 • Loučení s žáky 9.ročníku

  loucenidevitky_icon.jpg

  Poslední den docházky na základní školu si žačky a žáci devátých tříd připravili pro rodiče, přátele a učitele rozlučkovou besídku. Nechyběla hudební vystoupení, vzpomínková videa, poděkování rodičům. I my děkujeme žákům a přejeme jim mnoho zdaru v nastávající kariéře. Fotogalerie (čekáme, že nám žáci zašlou jejich vzpomínkové video, které následně zveřejníme) 

 • Zasazení památeční lípy k 60.výročí školy
  Zasazení památeční lípy k 60.výročí školy

  Právě před 60 lety ve školním roce  1960/1961 bylo zahájeno vyučování v nově postavené škole v Mariánských Lázních -Úšovicích. Na památku této události se vedení školy rozhodlo zasadit památnou lípu. Zahradník pan Petr Schneiderwinkl z Drmoulu se svým pomocníkem připravil pěkný stromek....

 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

  * papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

Prvňáčky přivítal pan starosta

Jejich významný životní krok přišel do ZŠ Úšovice podpořit i pan starosta Mariánských Lázní Ing. Martin Kalina, který se mnou navštívil první třídy a popřál prvňáčkům mnoho zdaru a štěstí v jejich nové roli. 
Prostřednictvím dopisu pan starosta nyní ještě oslovuje Vás rodiče, se kterými se nesetkal, nebo se kterými se pouze minul v prostorech školy, když jste již předali své děti třídním učitelkám a opouštěli třídu.
 
Přidávám se k přání všeho nejlepšího a přeposílám Vám starostův dopis.
Mgr. Monika Preňková
Ředitelka školy
 

zdravice starosty

 
 

myfooter Sablony2 panel banner01   kraj logo   srdce placka ovoce web
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.