Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Plavání

  Týden co týden se v bazénu nejen bavíme hrou ve vodě, ale hlavně učíme plavat. Fotografie plavání

 • Sportovní den s TAJV

  icon_turnaj.jpg

  Ve středu 6.10. se na hřišti Základní školy Úšovice uskutečnil sportovně-edukační projekt pro děti a mládež pořádaný postupně ve vybraných městech a obcích České republiky.

 • Pedagogický sbor...

  ...se těší na spolupráci v novém školním roce. Dotazy můžete směřovat přímo vyučujícím Vašich dětí na jejich emaily.  

 • 60km štafeta k připomínce 60. výročí školy

  60let_icon.jpg

  V posledním školním týdnu jsme se všichni zapojili do běžecké štafety, kterou jsme si připomněli výročí školy. Za účast děkujeme představitelům města, pamětníkům, rodičům, vyučujícím a v neposlední řadě velké běžecké skupině našich žáků. Celkový čas štafetového běhu na 60 km = 4 : 11 : 53 Fotogalerie zde

 • Loučení s žáky 9.ročníku

  loucenidevitky_icon.jpg

  Poslední den docházky na základní školu si žačky a žáci devátých tříd připravili pro rodiče, přátele a učitele rozlučkovou besídku. Nechyběla hudební vystoupení, vzpomínková videa, poděkování rodičům. I my děkujeme žákům a přejeme jim mnoho zdaru v nastávající kariéře. Fotogalerie (čekáme, že nám žáci zašlou jejich vzpomínkové video, které následně zveřejníme) 

 • Zasazení památeční lípy k 60.výročí školy
  Zasazení památeční lípy k 60.výročí školy

  Právě před 60 lety ve školním roce  1960/1961 bylo zahájeno vyučování v nově postavené škole v Mariánských Lázních -Úšovicích. Na památku této události se vedení školy rozhodlo zasadit památnou lípu. Zahradník pan Petr Schneiderwinkl z Drmoulu se svým pomocníkem připravil pěkný stromek....

 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

  * papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

Bakaláři - mezi rodinou a školou

Zdroj informací

Komunikaci mezi školou a rodinou napomáhá Internetová žákovská knížka. Je jediným oficiálním zdrojem informací pro rodiče.

Papírová příloha je doplňková služba s přihlédnutím zejména na nejmenší žáky školy. 

 

Kompletní servis, nejen známky. 

Kromě informací o prospěchu, docházce či úkolech umožňuje také omlouvání žáků, sdílení studijních materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům.

 

Mobilní aplikace, nebo webový prohlížeč?

Aplikace je nově dostupná také v bezplatné mobilní verzi, aplikaci. - ta ovšem není plnohodnotnou kopií webových bakalářů, práce je mnohdy náročnější, např. vyhledávání domácích úkolů. (Rovněž v aplikaci, jde-li o přístup dětí, nebo rodičů.)

 

Jak do bakalářů?

Škola Vám prostřednictvím třídních učitelů sdělí přihlašovací jméno do systému (login). (Seznam třídních učitelů s kontakty)

Heslo Vám vzhledem k ochraně informací již nikdo nemůže psát, vytvoříte si jej sami kliknutím na OBNOVIT HESLO podle návodu (viz návod - Návod na změnu hesla)

Pro obnovu potřebuje systém znát Váš email, není-li již vložen, zašlete jej prosím třídnímu učiteli, konakt viz výše.

 

Nedaří-li se.

Nastane-li neočekávaný problém, kontaktujte naše techniky: Martin Habal Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Jaroslav Paroubek  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

myfooter Sablony2 panel banner01   kraj logo   srdce placka ovoce web
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.