ŠKOLA JE AKTUÁLNĚ UZAVŘENA

Vážení rodičové a přátelé školy,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje, se Základní škola Úšovice, Školní náměstí 472, Mariánské Lázně, včetně školní družiny s jídelnou na adrese Školní náměstí 473/5

uzavírá, a to ode dne 19.02 2021 do 27.02 2021.

Děkujeme za Vaši pozornost, Město Mariánské Lázně.

PHDR. VLADIMÍR BERVIDA

• Informace pro vycházející žáky.

Přehled o přestupu na střední školu.

Jak postupovat v přijímacím řízení na střední školu? Kdy a kde odevzdat přihlášku? Kde najdu informace? Kdo mi pomůže?

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VYUŽÍVEJTE PROTO PROSÍM VÁŠ ÚČET V BAKALÁŘÍCH - PŘÍPADNĚ KONTAKTUJTE TŘÍDNÍHO UČITELE

* papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má pouze doplňkový charakter.

ROZVRHY ZDE

ZMĚNY A AKTUALIZACE V ONLINE VÝUCE SLEDUJTE ZDE.

Kompletní informace o organizaci distanční výuky: rozvrhy, úkoly, omlouvání, známkování, zapůjčení techniky...

Je to 60 let, kdy byla slavnostně otevřena tato ÚŠOVICKÁ ŠKOLA.

Pokoušíme se i v těchto obtížných časech připravit připomínkové akce, vytisknout brožuru, připravit výstavku, psát články k připomenutí našeho výročí.

Bakaláři - mezi rodinou a školou

Zdroj informací

Komunikaci mezi školou a rodinou napomáhá Internetová žákovská knížka. Je jediným oficiálním zdrojem informací pro rodiče.

Papírová příloha je doplňková služba s přihlédnutím zejména na nejmenší žáky školy.

Kompletní servis, nejen známky.

Kromě informací o prospěchu, docházce či úkolech umožňuje také omlouvání žáků, sdílení studijních materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům.

Mobilní aplikace, nebo webový prohlížeč?

Aplikace je nově dostupná také v bezplatné mobilní verzi, aplikaci. - ta ovšem není plnohodnotnou kopií webových bakalářů, práce je mnohdy náročnější, např. vyhledávání domácích úkolů. (Rovněž v aplikaci, jde-li o přístup dětí, nebo rodičů.)

Jak do bakalářů?

Škola Vám prostřednictvím třídních učitelů sdělí přihlašovací jméno do systému (login). (Seznam třídních učitelů s kontakty)

Heslo Vám vzhledem k ochraně informací již nikdo nemůže psát, vytvoříte si jej sami kliknutím na OBNOVIT HESLO podle návodu (viz návod - Návod na změnu hesla)

Pro obnovu potřebuje systém znát Váš email, není-li již vložen, zašlete jej prosím třídnímu učiteli, konakt viz výše.

Nedaří-li se.

Nastane-li neočekávaný problém, kontaktujte naše techniky: Martin Habal Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Jaroslav Paroubek  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.